17 Ocak 2012 Salı

Üç Nokta

Buyuran bi geceden daha selamlar... Uzuun zaman oldu... Selamsız sabahsız gitmek olmaz dedim ve üçüz bi nokta koymaya karar verdim ben bu bloga...
Özlemişim... Ama açıkçası tam olarak uyuşamadık seninle... Buraya okunmak için yazardım genellikle, anlatma arzusundan çok anlaşılma isteğiyle... ama yazmak için yazmak sanırım daha çok uyuyor bana...
ivit, sanat içün sanat efenüm! :D
Şizo'm gibi neşe kaynağı olsam, yazdıklarımdan mizahi bir zeka fışkırsa, hayranlarımdan geçilmese tamam...:)))) Bu arada Şizom, gerçekten acayip keyif alıyorum yazılarını okurken(tebi herkeşler gibi), sakın ha bırakma çingum benim:)) Ben de yazmaya devam edicim ama burda değil:) Tabi benim gibi dengesiz bi insanın nokta demesi imkansız, o yüzden üç tane kocaman hantal nokta yakışır buraya.... penceremden bağırma isteğiyle dolar taşarım da burda duyururum belki sesimi ya da gene günlüğümü bi kafede unutuverme arzusu sarar her yanımı da elim gider gecegen'e, belli olmaz:D

*Şimdiiii.... neler neler oldu.... üniversiteyi bırakmıştım hatırlarsan, çok şükür kazandım istediğim yerde istediğim bölümü.... iyi ki bırakmışım hatta:)

*Birkaç yazıma konu olan insanı o sayede tanıdım; şemsiyesiz leydi'nin sevilesi kontunu, aşk gibi değil gibi'nin ana karakterini...  meğer ben yanlış hikayede değilmişim:))) hep "singin in the rain" filmine şemsiyesiz yakalanmak ümidiyleeee....

*uykuyla senelerdir başı dertte olan biriydim, biliyorsun... sevmezdim bir türlü, zaman kaybından başka bir şey değildi o... ölüm'ün farklı yüzüydü hatta.... ben de ona meydan okuyarak ölüm'e kafa tutuyordum bir nevi... şimdi barıştık.... maşallah acısını çıkartıyorum senelerin:) zamana boyun eğmenin gücünü öğreniyorum yavaş yavaş.

*bi ara tutturmuştum 54kiloya inicem diye, vallahi gördüm geçen ay 54ü :D gördüm gördüm, şahitlerim var! :D

*severek resim yapıyorum artık! hatta bazen ihtiyaçla.... önceden çizerdim ama zevk almazdım pek... ortaya çıkacak olan resim önemliydi, süreç değil... şimdi kalemin izini sürerken, etrafı geç kendimden bile soyutlandığımı hissediyorum...

*5 ay olmuş... tabi birçok değişim var görüşmeyeli:) ...toplayıp çıkarıp da totalde şöyle ilerleme göstermişim demek mantıksız ama buraya hoşuma giden gelişmeleri yazmak istedim... ama sonuçta insanız, bir öyleyiz bir böyle... ne iyi ne kötü... önemli olan çabalamak işte... ve çabalıyoruz. yaşamaya çabalıyoruz.

*Kendine iyi bak demeee, denmez saçmaaaa.... saçmalamaya devam bilog, iyi bak kendine.
Veee böyle buyurdu gece!
...

2 yorum:

 1. keşke gitmeseydin, keşke yazılarını hep okuyabilseydim, duygularını paylaşabilseydim seninle.. ama yok kararını çoktaaaan verdiğin için artık ne desem boş.. çok özleyeceğim ki ben seni buralarda.. arada sürpriz neyin yap.. ce-e falan:))))) ne bileyim yine de içini dök buraya işte.. :))

  aşk'ı bulmana, doğrusunu bulmana, platonik olmayanını(!) bulmana çok ama çook sevindim.. söylemiş miydim?:)) inşallah mutluluğunuz hiç bozulmaz canım benim:)

  uyku sevilmez mi canım? ben doğdumundan beri aramı hiç açmadım uykuyla.. maşallah çok iyi anlaşırız:)))) yer, zaman, durum farketmez, yanımda bitiverir aniden.. hani taştan yumuşak nede olsa uyurum lafı vardır ya, heh işte tamamen beni anlatır:))))

  kilonu dert etme beybim.. sağlıklı olduğun, kendini mutlu hissettiğin kiloda kalman önemlidir.. herkes incecik olamaz(bknz. ben), olmaya da çalışmaz aslında(yine ben), o yüzden ideal kilo sağlıklı olduğun kilodur bence.. he çok istersen de kilo vermeyi, önce beynine bir emir veriyorsun "kilo vermem gerek stop. bundan sonra yediklerime dikkat edeceğim stop. bir de sıkılmazsam(!) spor yapacağım stop." diyerekten.. ben yaptım işe yaradı:))))

  yap resim tabi.. ben hiç beceremem ama yapanlara da çok imrenirim.. dün bir film izledim, küçücük velet bir güzel resimler yapıyordu, çok kıskandım:)))) renklerle oynamak, ortaya şahane işler çıkarmak çok güzel.. sen yap, fotoğrafını çek yayınla, ben de göreyim bu güzellikleri.. :))

  dön yine buralara canım benim.. çok fazla açma arayı.. iki kelam etmek için bile olsa uğra.. seviyorum seni çooook.. öptüm şap şup.. :))

  YanıtlaSil
 2. kuzum benim... çok sağol şizommmmmm.

  bana belli olmaz zaten, yazarım belki gene:))

  kilomla da uykuyla da barıştım ivit :D

  ben de seni çook seviyorumm ve burdan hemmen senin yazına uçuyorum:)) öpüldün kuzum:)

  serpil

  YanıtlaSil